HEMEN KAYIT OLUN
İşletme adı ya da telefon numarası ile arayın

Güzellik Paneli ile bir sonraki şubenizi internette açın!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Aşağıda size kısaca GuzellikPaneli.com'dan ve interneti nasıl bir satış kanalı olarak kullanabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

GuzellikPaneli.com olarak, işletmelerin interneti bir satış kanalı olarak kullanabilmelerini sağlayacak tüm altyapı desteğini sağlıyoruz.
 
  • GuzellikPaneli.com altyapısına geçen işletmelerin 2 milyon mekan.com üyesinin giriş yapabilecekleri web ve mobil siteleri oluyor.
  • Bu siteleri üzerinden hiç bir komisyon vermeden randevu alabiliyorlar.
  • Vermiş oldukları hizmetler için fiyat teklifi toplayabiliyorlar.
  • Müşterilerine sadece 2 kuruşa SMS gönderebiliyorlar.
  • Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Google'da reklam verebiliyorlar.
  • mekan.com beaconları ile işletmelerine kimlerin, ne kadar sıklıkla geldiklerini takip edebiliyorlar.
  • İngilizce, Arapça dil seçenekleri ile milyonlarca turiste hitap edebiliyorlar.
  • mekan.com ekibinin engin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanabiliyorlar.
Detaylı sunumumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siz de işletmenizi GuzellikPaneli.com alt yapısına taşıyarak, interneti daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm sorularınız için bize info@mekan.com adresimizden, ya da 0 850 333 4656 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bizimle çalışan işletmelerimizden sadece bir kaçı:
Daisy Güzellik Merkezi, Emsal Doğan Güzellik Merkezi (Protez Tırnak), Emsal Doğan Güzellik Merkezi, SaloonS Güzellik & Solarium, Hebe Med Güzellik Salonu, Corpus Spa, Esstanbul Güzellik Salonu, Angelik Form Beauty Clinica, Ceylin Arpakuş Make-Up, Diays Güzellik, Eti's Güzellik, Suna Tunca Güzellik Merkezi, Medical Clinic İstanbul, Pudra Esthetics, Este Yeşil Güzellik, NewFit Club - Kadın Spor Yaşam Merkezleri, Bakırköy Re Touch, Haxx Kuaför, McYill Güzellik Salonu, Boglarka Anti-Aging, First Point Bay & Bayan Kuaförü, Pamper Yourself Güzellik Merkezi, MÇ Mehmet Çakmak Saç Tasarım, Katanella Güzellik & Protez Tırnak, Balinesse Concept SPA, Tırnakland - Protez Tırnak Stüdyosu, Angkor Wat Spa, Mona Güzellik, Gmc Güzellik, Unique Estetik Ve Güzellik Merkezi, Spa Nişantaşı, Alya Estetik, Este Bella Güzellik Salonu, Tria Club Sağlıklı Yaşam, Doreen Estetik & Kuaför, Doreen Güzellik