HEMEN KAYIT OLUN
İşletme adı ya da telefon numarası ile arayın

Neden randevularınızı internet sitenizden almalısınız?

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Günümüzde birçok işletme randevularını telefondan alıyor. Fakat telefon üzerinden alınan randevuların işletmeler için birçok dezavantajı mevcut.

Telefonla randevu almanın eksileri neler?
 
 • Bir çalışanınızın sürekli telefon ile meşgul olması gerekiyor. Aksi halde telefonunuz çaldığında cevap veren olmazsa müşterinizi kaçırma ihtimaliniz çok yüksek.
 • Telefonda randevu alırken, aynı anda ikinci bir radevu alma şansınız bulunmuyor.
 • Eğer randevu yaptırmak isteyen kişi yabancı ise iletişim kurabilmeniz için aynı dilde konuşabilen bir personele ihtiyacınız var.
 • Telefonda randevu aldığınızda büyük bir olasılıkla müşterinizin eposta vb. iletişim bilgilerini talep edemiyorsunuz.
 • Telefonla alınan randevularda müşteri bilgileri kalıcı bir yerde muhafaza edilmediği için müşteriye daha sonra tekrar ulaşmak mümkün olmuyor.
Telefon yerine randevularınızı internet sitenizden alın!

Telefonun aksine randevularınızı internet siteniz üzerinden aldığınızda:
 
 • Sürekli bu işe bakan birisinin olması gerekmez, randevu talebi geldiğinde hem eposta adresinize hem de cep telefonunuza uyarı gelir. Böylece uygun olan zamanda randevu talebine geri dönüş yaparsınız.
 • Aynı anda birçok müşteri randevu talebinde bulunabilir. Sırasıyla hepsine geri dönüş yapabilirsiniz.
 • Müşteriniz hangi dilde konuşursa konuşsun, internet siteniz birden fazla dili desteklediği sürece kolaylıkla randevu taleplerini internet sitenizden gönderebilirler.
 • Siteniz üzerinden yapılan randevulara ait bilgiler üzerinden aylar hatta yıllar geçse bile erişilebilir olur.
 • Siteniz üzerinden yapılan randevularda müşterilerinizin eposta adresleri ve telefonları da kaydedildiği için daha sonra bu müşterilerinize tekrar ulaşabilir, onları işletmenize yeniden davet edebilirsiniz.
Fırsat çıkan işletmelerin yapması gerekenler neler?

Günümüzde birçok işletme mevcut müşteri sayılarını arttırmak için fırsat siteleri ile çalışıyor. Bu siteler üzerinden de hergün yüzlerce müşteri işletmelere gidiyor. Fakat işletmeler fırsat detaylarında randevu için telefon numaralarını paylaştıkları için yukarıdaki sorunları yaşıyorlar. Bu sorunların üstüne, kupon kodunu yanlış not ettiklerinde tekrar müşteriye ulaşmaları imkansız oluyor. Bu nedenle de maddi anlamda da kayıp yaşıyorlar. Halbuki özellikle fırsat çıkan işletmeler  GuzellikPaneli.com altyapısı ile internet sitesi sahibi olduklarında, fırsat detaylarında randevu için telefon numaraları yerine internet sitelerindeki randevu sayfalarının linkini paylaşmaları gerekir. Bu sayede:
 
 • Fırsatı almak isteyen müşteriler internet sitenizi ziyaret ederek sizin hakkınızda daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.
 • Randevularını internet sitenizden yapacakları için, müşteri bilgilerine her zaman erişiminiz olur.
 • Kupon kodlarını internet sitenizde randevu anında paylaşacakları için, kupon kodu kaybetme gibi bir problem ortadan kalkar.
 • Daha sonra kendiniz de siteniz üzerinde kampanya düzenleyip, bu müşterilere komisyon ödemeden ulaşabilirsiniz.
Eğer GuzellikPaneli.com altyapısı ile çalışan internet siteniz yoksa en kısa zamanda kaydınızı yaptırın, sitenizi internet üzerinden randevu alabilir hale getirelim. Eğer hali hazırda bizimle çalışan işletmelerimizden birisi iseniz en kısa zamanda fırsat sitelerindeki fırsat detaylarında telefon numaralarınızı randevu linkiniz ile güncelleyin.

Tüm sorularınız için bize info@mekan.com adresimizden, ya da 0 850 333 4656 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.